Seni Öyle Çok İstedim Ki… (Askıda Kitap)

İndirim!

Seni Öyle Çok İstedim Ki… (Askıda Kitap)

 25,00  20,00

Bir evlat edinme hikayesi

Yazar: MARIANNE RICHMOND
Çevirmen: CEYDA YANAR
Sayfa Sayısı: 50
ISBN: 978-605-66966-2-6

“Anne,” dedi Barli. “Bana tekrar dileğinin nasıl gerçekleştiğini anlat.” Böylece evlat edinen aileler için bu güzel hikaye başlar. Seni Öyle Çok İstedim ki: Bir evlat edinme hikayesi Barli adındaki küçük bir ayı ve annesi arasında geçen, en sevdikleri yerde kıvrılıp, nasıl bir aile olduklarından bahsettikleri bir konuşmayı bizimle paylaşıyor . Barli, annesine birçok evlat edinilen çocuğun sahip olduğu soruları sorar ve annesi sevgiyle hepsini yanıtlar. Sevecen yazısı ve büyüleyici sulu boya resimlerle, Seni Öyle Çok İstedim ki sevginin nasıl gerçek bir aile olmalarını sağladığını doğrulayan sıcacık bir okuma.


 • Açıklama

  Açıklama

  ANYA Yayın’ın ortaya çıkış serüveninin en önemli parçalarından biri de çocuklarla sevdiğimiz hikâye kitaplarını bir araya getirebilmekti. İçimize sinen, çocukların hayatına dokunan özel kitaplar yayınlamak bizim için en önemlisiydi. Bu hayalimizi gerçekleştirdik. Daha nice güzel kitapları da yayın dünyasına kazandırmak için çalışıyoruz.

  Şimdi sıra başka bir hayali daha gerçeğe dönüştürmekte…

  “Askıda Kitap”

  Düşünün, bir kitap alıyorsunuz. O kitabı belki de hayatında daha önce hiç hikâye kitabı görmemiş bir çocuğa hediye ediyorsunuz. Onun neşesini, heyecanını gözünüzde canlandırın... Harika değil mi?

  İşte bizler tam olarak bunu yapmak istiyoruz!

  Sizlerin “Askıda Kitap” seçeneklerinden alacağınız kitapları, köy okullarına yollamak istiyoruz.

  Daha çok çocuk kitap okusun istiyoruz.

  Okusunlar ki hayal kursunlar, bizler gibi hayallerinin peşinden gitsinler istiyoruz.

  O zaman çok daha mutlu yetişkinler olacaklar, kendimizden biliyoruz. 🙂

  Sizi de bu projemize destek olmaya davet ediyoruz!

  Satın aldığınız kitapları, listede sıralanmış okullara talepler doğrultusunda sizin adınıza biz yolluyoruz. Satın alım sonrası maillerinizi kontrol etmeyi unutmayın, hediyeleriniz ilgili okula ulaştığında teşekkür sertifikalarınız mailinizde sizi bekliyor olacak! 🙂

  ANYA Yayın Ekibi