Meraklı Dandella’nın Şarkısı (Askıda Kitap)

İndirim!

Meraklı Dandella’nın Şarkısı (Askıda Kitap)

 34,00  30,00

Yazar: Filiz Çetin
Çizer: Öykü Akarca
Editör: Ceyda Yanar
Sayfa Sayısı: 42
ISBN: 978-605-66966-6-4

Dandella adındaki küçük ceylanın hikayesi büyülü şatoyu merak etmesiyle başlar. Annesinin bütün uyarılarına rağmen şatoyu görmeye tek başına gider. Orada hiç beklenmedik bir şeyle karşılaşır… Dandella’nın korkusu bütün bedenini ele geçirdiğinde ona yardım edecek şeyin ne olduğunu hatırlar… Bu kitapta çocukların sakinleşmesi ve kendilerine yardımcı olacak gücü bulması için ilham veren, yürek ısıtan bir hikaye var. Ebeveynlerin, hem kendileri hem de çocukları için mutlaka okuması gereken bir kitap!


 • Açıklama

  Açıklama

  ANYA Yayın’ın ortaya çıkış serüveninin en önemli parçalarından biri de çocuklarla sevdiğimiz hikâye kitaplarını bir araya getirebilmekti. İçimize sinen, çocukların hayatına dokunan özel kitaplar yayınlamak bizim için en önemlisiydi. Bu hayalimizi gerçekleştirdik. Daha nice güzel kitapları da yayın dünyasına kazandırmak için çalışıyoruz.

  Şimdi sıra başka bir hayali daha gerçeğe dönüştürmekte…

  “Askıda Kitap”

  Düşünün, bir kitap alıyorsunuz. O kitabı belki de hayatında daha önce hiç hikâye kitabı görmemiş bir çocuğa hediye ediyorsunuz. Onun neşesini, heyecanını gözünüzde canlandırın... Harika değil mi?

  İşte bizler tam olarak bunu yapmak istiyoruz!

  Sizlerin “Askıda Kitap” seçeneklerinden alacağınız kitapları, köy okullarına yollamak istiyoruz.

  Daha çok çocuk kitap okusun istiyoruz.

  Okusunlar ki hayal kursunlar, bizler gibi hayallerinin peşinden gitsinler istiyoruz.

  O zaman çok daha mutlu yetişkinler olacaklar, kendimizden biliyoruz. 🙂

  Sizi de bu projemize destek olmaya davet ediyoruz!

  Satın aldığınız kitapları, listede sıralanmış okullara talepler doğrultusunda sizin adınıza biz yolluyoruz. Satın alım sonrası maillerinizi kontrol etmeyi unutmayın, hediyeleriniz ilgili okula ulaştığında teşekkür sertifikalarınız mailinizde sizi bekliyor olacak! 🙂

  ANYA Yayın Ekibi